| Označení: | ALA1819 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 214 Kč 238Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
16x16x8 cm
Zahradní figurka v podobě veverky krásně zapadne do vnějšího přírodního prostředí, čímž vytvoříte hravě krásné lesní zátiší. Veverka v béžovo-hnědých odstínech je vyrobena z polyresinu, ale vypadá jako by byla celá ze dřeva. Její ocásek je tvořen jakoby drobnými nasekanými částmi větviček a zbytek těla má charakteristickou dřevěnou texturu.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 340.0000 kg |
| Hmotnost | 340.0000 kg |
| Rozměry | 16x16x8 cm |
| Šířka | 16.0000 cm |
| Výška | 16.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Druh | Veverka |
| Sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 3.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 18.0000 |
| Barva | Hnědá |