| Označení: | ALA1815-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
11x9x8 cm
Zahradní figurka v podobě ježka svým provedením krásně zapadne mezi keře a další dřeviny, čímž vytvoříte nádherné lesní zátiší. Ježek v béžovo-hnědých odstínech a s červeným jablíčkem je vyroben z polyresinu, ale vypadá jako by byl právě ze dřeva. Jeho bodliny jsou tvořeny jakoby drobnými nasekanými částmi větviček.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 220.0000 kg |
| Hmotnost | 220.0000 kg |
| Rozměry | 11x9x8 cm |
| Šířka | 11.0000 cm |
| Výška | 9.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Druh | Ježek |
| Sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 32.0000 |
| Barva | Hnědá |