| Označení: | ALA1816-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 207 Kč 230Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x16x10 cm
Zahradní figurka v podobě ptáčka svým provedením krásně zapadne do vnějšího přírodního prostředí, čímž vytvoříte hravě krásné lesní zátiší. Ptáček v béžovo-hnědých odstínech je vyroben z polyresinu, ale vypadá jako by byl právě ze dřeva. Konce jeho křídel jsou tvořeny jakoby drobnými nasekanými částmi větviček a zbytek těla má charakteristickou dřevěnou texturu.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 290.0000 kg |
| Hmotnost | 290.0000 kg |
| Rozměry | 12x16x10 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 16.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Druh | Ptáček |
| Sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 18.0000 |
| Barva | Hnědá |