| Označení: | ALA1818-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 314 Kč 349Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x18x10 cm
Zahradní figurka v podobě veverky s červenou mochomůrkou krásně zapadne do vnějšího přírodního prostředí, čímž vytvoříte snadno a rychle krásné lesní zátiší. Veverka v béžovo-hnědých odstínech je vyrobena z polyresinu, ale vypadá jako by byla celá ze dřeva. Její ocásek je posetý jakoby drobnými nasekanými částmi větviček a zbytek těla má charakteristickou dřevěnou texturu.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 640.0000 kg |
| Hmotnost | 640.0000 kg |
| Rozměry | 20x18x10 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 18.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Druh | Veverka |
| Sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 16.0000 |
| Barva | Hnědá |