| Označení: | ALA1815-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 196 Kč 218Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x12x11 cm
Zahradní figurka v podobě ježka svým provedením krásně zapadne mezi keře a další dřeviny, čímž vytvoříte pohádkové lesní zátiší. Ježek v béžovo-hnědých odstínech, držící červenou mochomůrku, je vyroben z polyresinu, ale vypadá jako by byl právě ze dřeva. Jeho bodliny jsou tvořeny jakoby drobnými nasekanými částmi větviček a zbytek těla má charakteristickou dřevěnou texturu.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 400.0000 kg |
| Hmotnost | 400.0000 kg |
| Rozměry | 15x12x11 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 11.0000 cm |
| Druh | Ježek |
| Sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 3.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 18.0000 |
| Barva | Hnědá |