| Označení: | PRA011 RED-FROST |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 339 Kč 377Kč |
| Množství: | — |
7x14x7 cm
Umělé červené bobule na drátkách s omrznutím jsou ideálními přízdobami pro nejrůznější aranžmá a vlastnoruční dekorační výtvory. Díky pevnému drátku se snadno tvarují a připevňují tam, kam potřebujete. Plody vám nikdy neopadají ani neshnijí, takže je můžete využívat opakovaně i v dalších sezónách. Skvěle doplní květinové vazby, věnce a další sváteční dekorace, kterým dodají přirozený a elegantní vzhled. Jedno balení obsahuje celkem 24 větviček.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 120.0000 kg |
| Hmotnost | 120.0000 kg |
| Rozměry | 7x14x7 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 14.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Červená |
| Druh rostliny | Ostatní |
| Rozměr balení | 23x17x6 cm |
7x14x7 cm
7x14x7 cm
7x14x7 cm