| Označení: | VP2135 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 52 Kč 58Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
13x16x13 cm
Tato umělá větvička s lístky cesmíny a červenými bobulemi přináší do vašeho domova kouzlo zimní přírody. Ojíněný vzhled, který připomíná námrazu, jí dodává nádherný mrazivý efekt, ideální pro vánoční aranžování. Větvička je trvanlivá, což znamená, že se stane krásnou součástí vašeho vánočního dekorování i v dalších letech. Skvěle ji využijete ve věncích, na stromečku, nebo jako dekoraci na stůl.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Rozměry | 13x16x13 cm |
| Šířka | 13.0000 cm |
| Výška | 16.0000 cm |
| Hloubka | 13.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 48.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 480.0000 |
| Barva | Červená |
| Druh rostliny | Ostatní |
7x14x7 cm