| Označení: | PRA011 RED |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 250 Kč 278Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x14x7 cm
Podzim je obdobím, kdy nám dozrávají různé druhy plodů či bobulovin, barví se listí a příroda se halí do nádherných teplých odstínů. Tento čas je i pro dekoratéry velmi inspirativní a nabízí nekonečné možnosti výzdoby za použití prvků inspirovaných právě přírodou. Využijte pro své zdobení umělé červené bobule na drátku k vytvoření krásné podzimní dekorace. Tyto drobné ozdoby balené v krabičce po 24 kusech nabízí trvalou, či opakovanou možnost použití. Nakombinujte tyto bobule s různými druhy přízdob, rostlin, květin, plodů a dalšími okrasnými prvky tak, že vznikne skutečně neodolatelná barevná koláž, kterou budou všichni obdivovat.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 120.0000 kg |
| Hmotnost | 120.0000 kg |
| Rozměry | 7x14x7 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 14.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Funkce | Na drátku |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Červená |
| Druh rostliny | Bobule |
| Rozměr balení | 23x17x6 cm |
7x14x7 cm
7x14x7 cm
7x14x7 cm