| Označení: | KU4351-RED |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 50 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x63x25 cm
Umělá větvička jeřabiny s červenými bobulemi je skvělým způsobem, jak přidat přírodní nádech a barvy do vašich vlastnoručních dekorací. Je sice umělá, ale vypadá velmi realisticky, a vydrží po mnoho sezón stejně krásná. Tato větvička jeřabiny je vhodná pro různé typy aranží po celý rok, ale nejlépe se hodí do podzimního období, pro které je tak typická. S touto umělou přízdobou můžete snadno přinést do svého domova nikdy nekončící krásu přírody bez nutnosti o ní nikterak pečovat.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 48.0000 kg |
| Rozměry | 25x63x25 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 63.0000 cm |
| Hloubka | 25.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 192.0000 |
| Barva | Červená |
| Druh rostliny | Jeřabina |
7x14x7 cm