| Označení: | VP2132 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 50 Kč 56Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x11x8 cm
Umělý trs červených bobulí s jemným ojíněným efektem přináší do interiéru přírodní atmosféru po celý rok. Bobule jsou vyrobeny z plastu, který věrně napodobuje texturu a barvu skutečných plodů. Díky pevnému stonku je možné trs snadno zapíchnout do aranžmá nebo dekorativních vazeb. Vynikne v kombinaci s dalšími přírodními materiály a dodá prostoru svěží a barevný akcent.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 25.0000 kg |
| Hmotnost | 25.0000 kg |
| Rozměry | 8x11x8 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 11.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 36.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 360.0000 |
| Barva | Červená |
| Druh rostliny | Ostatní |
7x14x7 cm