| Označení: | PRA011 PINK-PEARL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 250 Kč 278Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x14x7 cm
Dekorační bobule na drátku v perleťově růžové barvě dodají vašim výzdobám elegantní a sváteční nádech. Větvička se snadno zakomponuje do vánočních dekorací, věnců či květinových vazeb. Díky umělému provedení bobule nikdy neopadají a zůstanou krásné i po mnoho dalších sezón.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 120.0000 kg |
| Hmotnost | 120.0000 kg |
| Rozměry | 7x14x7 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 14.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Růžová |
| Druh rostliny | Ostatní |
| Rozměr balení | 23x17x6 cm |
7x14x7 cm
7x14x7 cm