| Označení: | PRA015 RED |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 250 Kč 278Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
3x12x3 cm
Šípek na drátku v umělém provedení je ideální podzimní dekorací. Tmavě červený odstín těchto 60 plodů v balení přináší do prostoru nádherně sytou barvu, typickou pro tuto roční dobu. Jeho univerzální použití a všestrannost umožňují kreativní aranžování a vytváření útulné atmosféry. Záleží na fantazii a kreativních schopnostech každého, jak s těmito šípky naloží, rozhodně nabízí nekonečně možnosti, a práce s nimi je díky ohebnému drátku naprosto snadná.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 90.0000 kg |
| Hmotnost | 90.0000 kg |
| Rozměry | 3x12x3 cm |
| Šířka | 3.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Funkce | Na drátku |
| Barva | Červená |
| Druh rostliny | Šípek |
7x14x7 cm