| Označení: | OK6390 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 339 Kč 377Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
28x16x17 cm
Máte chuť vytvořit si jedinečnou květinovou výzdobu vašeho oblíbeného prostoru, ale dochází vám nápady, v čem nechat vyniknout jejich krásu? Zkuste sáhnout po této jedinečné dekoraci ve formě malého kovového obalu připomínající konvičku s dekorem růží na boku, a budete nadšeni. Díky svému unikátnímu provedení se stane okouzlujícím doplňkem pro vaše květiny. Kombinace krásných rostlin zasazených do takto zdobené a tvarované dekorace spolu vytvoří jedinečnou kompozici. Při pohledu na tuto vámi vytvořenou krásu budete zářit úsměvem a dobrou náladou. Přineste si do svého domova prvek originality s tímto nevšedním kovovým obalem, který okouzlí každého obdivovatele rostlin a skvěle oživí váš prostor.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 300.0000 kg |
| Hmotnost | 300.0000 kg |
| Rozměry | 28x16x17 cm |
| Šířka | 28.0000 cm |
| Výška | 16.0000 cm |
| Hloubka | 17.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Stříbrná |