| Označení: | OK6384-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 153 Kč 170Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
13x11x13 cm
Tento krásný kovový obal na květiny bude skvělým a netradičním doplňkem pro výzdobu vašeho oblíbeného prostoru. Svým vzhledem se hodí nejlépe pro jarní nebo letní sezónu, ale v podstatě jej můžete využívat celoročně. Je v bílé barvě a má kruhový tvar. Na boku je barevný obrázek růží a jeho rozměr umožňuje zasazení spíše menších rostlinek nebo sukulentů.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 108.0000 kg |
| Hmotnost | 108.0000 kg |
| Rozměry | 13x11x13 cm |
| Šířka | 13.0000 cm |
| Výška | 11.0000 cm |
| Hloubka | 13.0000 cm |
| Sezóna | Léto |
| Průměr | 13.0000 cm |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Bílá |