| Označení: | OK6388-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
16x12x16 cm
Máte chuť vytvořit si jedinečnou květinovou výzdobu vašeho oblíbeného prostoru, ale dochází vám nápady, v čem nechat vyniknout jejich krásu? Zkuste sáhnout po této jedinečné dekoraci ve formě malého kovového obalu s dekorem růží na boku, a budete nadšeni. Díky svému unikátnímu provedení se stane okouzlujícím doplňkem pro vaše květiny. Kombinace krásných rostlin zasazených do takto zdobené a tvarované dekorace spolu vytvoří jedinečnou kompozici. Při pohledu na tuto vámi vytvořenou krásu budete zářit úsměvem a dobrou náladou. Přineste si do svého domova prvek originality s tímto nevšedním kovovým obalem, který okouzlí každého obdivovatele rostlin a skvěle oživí váš prostor.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 127.0000 kg |
| Hmotnost | 127.0000 kg |
| Rozměry | 16x12x16 cm |
| Šířka | 16.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 16.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Průměr | 16.0000 cm |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Stříbrná |