| Označení: | OK6389 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 573 Kč 637Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x18x21 cm
Chcete si udělat radost nevšedním vyzdobením vašeho oblíbeného prostoru květinami, a dochází vám nápady do čeho je vsadit? Zkuste sáhnout po této dekoraci v podobě kovového obalu v šedé barvě s vyobrazenými růžemi. Díky svému provedení se tento kovový obal stane okouzlujícím doplňkem pro vaše květiny. Kombinace krásných rostlin zasazených do takto zdobené a tvarované dekorace spolu vytvoří jedinečnou kompozici. Při pohledu na tuto vámi vytvořenou krásu budete zářit úsměvem a dobrou náladou. Přineste si do svého domova prvek originality s tímto nevšedním kovovým obalem na květiny, který okouzlí každého obdivovatele rostlin a skvěle oživí váš prostor.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 610.0000 kg |
| Hmotnost | 610.0000 kg |
| Rozměry | 30x18x21 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 18.0000 cm |
| Hloubka | 21.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Velikost | 30x22x19 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 30x22x19 cm malá ŠxHxV cm |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Stříbrná |