| Označení: | OK6385-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 250 Kč 278Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x11x13 cm
Tento krásný kovový obal na květiny v podobě truhlíku bude skvělým a netradičním doplňkem pro výzdobu vašeho oblíbeného prostoru. Svým vzhledem se hodí nejlépe pro jarní nebo letní sezónu, ale v podstatě jej můžete využívat celoročně. Je v bílé barvě a má oválný tvar. Na boku je barevný obrázek růží a jeho rozměr umožňuje zasazení i měnších rostlin nebo sukulentů. Nechte vyniknout krásu své oblíbené květeny v jedinečném obalu a buďte i pro ostatní kolem vás skvělým příkladem dobrého vkusu.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 179.0000 kg |
| Hmotnost | 179.0000 kg |
| Rozměry | 25x11x13 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 11.0000 cm |
| Hloubka | 13.0000 cm |
| Sezóna | Léto |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Bílá |