| Označení: | OK6385-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 321 Kč 357Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
29x12x15 cm
Tento krásný kovový obal na květiny v podobě truhlíku bude skvělým a netradičním doplňkem pro výzdobu vašeho oblíbeného prostoru. Svým vzhledem se hodí nejlépe pro jarní nebo letní sezónu, ale v podstatě jej můžete využívat celoročně. Je v bílé barvě a má oválný tvar. Na boku je barevný obrázek růží a jeho rozměr umožňuje zasazení i větších rostlin nebo sukulentů. Nechte vyniknout krásu své oblíbené květeny v jedinečném obalu a buďte i pro ostatní kolem vás skvělým příkladem dobrého vkusu.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 292.0000 kg |
| Hmotnost | 292.0000 kg |
| Rozměry | 29x12x15 cm |
| Šířka | 29.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Léto |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Bílá |