| Označení: | OK6386 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 824 Kč 916Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
33x18x33 cm
Máte chuť vytvořit si jedinečnou květinovou výzdobu vašeho oblíbeného prostoru, ale dochází vám nápady, v čem nechat vyniknout jejich krásu? Zkuste sáhnout po této jedinečné dekoraci ve formě nižšího kovového obalu v jeho přirozené barvě s dekorem růží na boku, a budete nadšeni. Díky svému unikátnímu provedení se stane okouzlujícím doplňkem pro vaše květiny. Kombinace krásných rostlin zasazených do takto zdobené a tvarované dekorace spolu vytvoří jedinečnou kompozici. Při pohledu na tuto vámi vytvořenou krásu budete zářit úsměvem a dobrou náladou. Přineste si do svého domova prvek originality s tímto nevšedním kovovým obalem, který okouzlí každého obdivovatele rostlin a skvěle oživí váš prostor.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 850.0000 kg |
| Hmotnost | 850.0000 kg |
| Rozměry | 33x18x33 cm |
| Šířka | 33.0000 cm |
| Výška | 18.0000 cm |
| Hloubka | 33.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Průměr | 33.0000 cm |
| Velikost | 33x33x18 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 33x33x18 cm malá ŠxHxV cm |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Stříbrná |