| Označení: | KU4351-OR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 50 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x63x25 cm
Umělá větvička jeřabiny s oranžově zbarvenými bobulemi je skvělým způsobem, jak přidat přírodní nádech a příjemné odstíny do vašich vlastnoručních dekorací. Je sice umělá, ale vypadá jako živá. Představuje tuto rostlinu s nádherně zbarvenými bobulemi, což jí přidává na estetické hodnotě. Tato větvička jeřabiny je vhodná pro různé typy aranží po celý rok, ale nejlépe se hodí do podzimního období, pro které je tak typická. S touto umělou přízdobou můžete snadno přinést do vybraného prostoru nikdy nekončící krásu přírody bez nutnosti o ní nijak zvlášť pečovat.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 48.0000 kg |
| Rozměry | 25x63x25 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 63.0000 cm |
| Hloubka | 25.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 192.0000 |
| Barva | Oranžová |
| Druh rostliny | Jeřabina |
7x14x7 cm