| Označení: | VAK116-4 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 160 Kč 178Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
4x4x4 cm
Dodejte svému vánočnímu interiéru krásný barevný nádech aranžováním těchto exkluzivních skleněných ozdob. Tyto koule na drátku ze skla v mixu zelené a stříbrné barvy představují zajímavou volbu pro vaši sváteční výzdobu. Sklo se vyznačuje výborným odrazem světla, který dodá vašemu prostoru lesk a záři. Konkrétně s touto kombinací barev můžete vytvořit jedinečný a živý vzhled, který vynikne mezi ostatními ozdobami a je tak výborným doplňkem, který dodá vašemu domovu ten správný vánoční punc a magii.
| Materiál | Sklo |
| Hmotnost | 138.0000 kg |
| Hmotnost | 138.0000 kg |
| Rozměry | 4x4x4 cm |
| Šířka | 4.0000 cm |
| Výška | 4.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Druh | Vánoční koule |
| Sezóna | Vánoce |
| Průměr | 4.0000 cm |
| Funkce | Na pověšení |
| Barva | Vícebarevná |
2x2x2 cm
3x3x3 cm
2x2x2 cm
2x2x2 cm