| Označení: | VAK113-4 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
4x4x4 cm
Rozveselte svůj vánoční interiér s našimi exkluzivními skleněnými vánočními ozdobami. Tyto koule na drátku ze skla v krásné červené barvě a kombinací lesklých a matných povrchů představují dokonalou volbu pro vaši vánoční výzdobu. Je to materiál vyznačující se vysokým odrazem světla, což dodá vašemu prostoru lesk a záři. Můžete využít široké nabídky dalších variant ozdob, a díky nim vytvořit originální mix barev a tvarů, kterým vnesete do svého domova jedinečný a živý vzhled. Tyto skleněné vánoční ozdoby jsou jedním z klíčových prvků, které dodají vašemu interiéru ten správný vánoční punc a okouzlení.
| Materiál | Sklo |
| Hmotnost | 136.0000 kg |
| Hmotnost | 136.0000 kg |
| Rozměry | 4x4x4 cm |
| Šířka | 4.0000 cm |
| Výška | 4.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Druh | Vánoční koule |
| Sezóna | Vánoce |
| Průměr | 4.0000 cm |
| Funkce | Na pověšení |
| Barva | Červená |
2x2x2 cm
3x3x3 cm