| Označení: | VAK121-2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 45 Kč 50Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
2x2x2 cm
Rozveselte svůj vánoční interiér s našimi exkluzivními skleněnými vánočními ozdobami. Tyto koule na drátku ze skla v krásné zelené barvě v mixu matných a lesklých povrchů představují dokonalou volbu pro vaši vánoční výzdobu. Je to materiál vyznačující se vysokým odrazem světla, což dodá vašemu prostoru lesk a záři. S jejich mixem druhů, který zahrnuje jak lesklé, tak matné povrchy, můžete vytvořit jedinečný a živý vzhled, který vynikne mezi ostatními ozdobami. Tyto skleněné vánoční ozdoby jsou tím nezbytným prvkem, který dodá vašemu domovu ten správný vánoční punc a okouzlení.
| Materiál | Sklo |
| Hmotnost | 27.0000 kg |
| Hmotnost | 27.0000 kg |
| Rozměry | 2x2x2 cm |
| Šířka | 2.0000 cm |
| Výška | 2.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Druh | Vánoční koule |
| Sezóna | Vánoce |
| Průměr | 2.0000 cm |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 108.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 432.0000 |
| Barva | Zelená |
2x2x2 cm
2x2x2 cm
2x2x2 cm
2x2x2 cm