| Označení: | VAK111-7 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 260 Kč 289Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x7x7 cm
Skleněné kulaté ozdoby ve stříbrných barvách a o průměru 7 cm, přináší do vašeho vánočního prostředí nádherný odstín a jedinečný lesk. V jednom balení najdete 9 kusů stejné barvy a shodné velikosti, které můžete použít k vytvoření kouzelné vánoční výzdoby. Díky kovovým očkům jsou uzpůsobené k okamžitému zavěšení, nejlépe s pomocí háčku, na vánoční stromeček nebo jiné vhodné místo.
| Materiál | Sklo |
| Hmotnost | 180.0000 kg |
| Hmotnost | 180.0000 kg |
| Rozměry | 7x7x7 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Druh | Vánoční koule |
| Sezóna | Vánoce |
| Průměr | 7.0000 cm |
| Funkce | Na pověšení |
| Barva | Stříbrná |
2x2x2 cm
3x3x3 cm
2x2x2 cm