| Označení: | VAK100-4 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
4x4x4 cm
Obohaťte příjemnými barvami svůj vánoční interiér s našimi exkluzivními skleněnými ozdobami. Tyto koule na drátku ze skla v červené barvě a kombinací matného a lesklého povrchu představují zajímavou volbu pro vaši sváteční výzdobu. Sklo se vyznačuje výborným odrazem světla, který dodá vašemu prostoru lesk a záři. Konkrétně s touto barvenou variantou vytvoříte jedinečný a živý vzhled, který vynikne mezi ostatními ozdobami. Jsou výborným dekoračním doplňkem, který dodá vašemu domovu ten správný vánoční nádech v podobě nádherné výzdoby.
| Materiál | Sklo |
| Hmotnost | 136.0000 kg |
| Hmotnost | 136.0000 kg |
| Rozměry | 4x4x4 cm |
| Šířka | 4.0000 cm |
| Výška | 4.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Druh | Vánoční koule |
| Sezóna | Vánoce |
| Průměr | 4.0000 cm |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v kartonu | 18.0000 |
| Barva | Červená |
2x2x2 cm
3x3x3 cm