| Označení: | VAK111-4 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
4x4x4 cm
Dolaďte jemnými barvami svůj vánoční interiér s našimi exkluzivními skleněnými vánočními ozdobami. Tyto koule na drátku ze skla ve stříbrné barvě s mixem lesklých a matných povrchů představují skvělou volbu pro vaši vánoční výzdobu. Sklo je materiál vyznačující se značným odrazem světla, což dodá vašemu prostoru lesk a záři. S jejich mixem druhů v závislosti na odstínu můžete vytvořit jedinečný a zářivý vzhled, který vynikne mezi ostatními ozdobami. Tyto skleněné vánoční ozdoby jsou výborným doplňkem, který dodá vašemu domovu ten správný vánoční punc a okouzlení.
| Materiál | Sklo |
| Hmotnost | 139.0000 kg |
| Hmotnost | 139.0000 kg |
| Rozměry | 4x4x4 cm |
| Šířka | 4.0000 cm |
| Výška | 4.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Druh | Vánoční koule |
| Sezóna | Vánoce |
| Průměr | 4.0000 cm |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v kartonu | 18.0000 |
| Barva | Stříbrná |
2x2x2 cm
3x3x3 cm
2x2x2 cm