| Označení: | VAK137-2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 52 Kč 58Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
2x2x2 cm
Kulaté skleněné ozdoby, o průměru 2 cm v sytě červené barvě, dodají vašemu vánočnímu stromečku tradiční sváteční atmosféru. Jejich lesklý povrch krásně odráží světlo a vytváří kouzelný efekt. Balení obsahuje 12 kusů uložených v plastovém boxu, takže se snadno skladují a zůstávají chráněné pro další sezóny.
| Materiál | Sklo |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Rozměry | 2x2x2 cm |
| Šířka | 2.0000 cm |
| Výška | 2.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Druh | Vánoční koule |
| Sezóna | Vánoce |
| Hmotnost - netto | 0.0220 kg |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Červená |
2x2x2 cm
2x2x2 cm
3x3x3 cm