| Označení: | VAK100-2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 49 Kč 54Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
2x2x2 cm
Skleněné kulaté ozdoby v červeném provedení a o průměru 2 cm, přináší do vašeho vánočního prostředí nádherný odstín a jedinečný lesk. V jednom balení najdete 12 kusů stejné barvy a shodné velikosti, které můžete použít k vytvoření kouzelné vánoční výzdoby. Díky kovovým očkům jsou uzpůsobené k okamžitému zavěšení, nejlépe s pomocí háčku, na vánoční stromeček nebo jiné vhodné místo.
| Materiál | Sklo |
| Hmotnost | 30.0000 kg |
| Hmotnost | 30.0000 kg |
| Rozměry | 2x2x2 cm |
| Šířka | 2.0000 cm |
| Výška | 2.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Druh | Vánoční koule |
| Sezóna | Vánoce |
| Průměr | 2.0000 cm |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 108.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 432.0000 |
| Barva | Červená |
2x2x2 cm
2x2x2 cm
3x3x3 cm