| Označení: | SR2005-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 214 Kč 238Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x10x11 cm
Celokovová nástěnná dekorace v podobě velkého černého mravence je skvělým prostředkem, jak přidat do vašeho prostoru zábavný a netradiční prvek. Jeho několikanásobně větší rozměr ve srovnání se skutečnými mravenci mu dodává na nepřehlédnutelnosti. Cíleně umístěným háčkem bude při zavěšení působit dojmem, že leze po zdi. Tento kolosální mravenec je kompletně celý kovový , a je tak ideální dekorací zejména pro zdobení venkovních prostor, jako jsou stěny pergol, altánků, kůlen, zahradních domků nebo vnějších zdí domu. Díky své originalitě zaujme pohledy všech vašich návštěvníků, a bude pro všechny inspirací k vytváření jedinečné výzdoby.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 107.0000 kg |
| Rozměry | 18x10x11 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 11.0000 cm |
| Druh | Beruška/Mravenec |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Na pověšení |
| Barva | Hnědá |