| Označení: | SR2025 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 429 Kč 477Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
37x14x12 cm
Kovová kobylka v měděné barvě s jemným nádechem dalších metalických odstínů přinese do vaší zahrady hravý prvek. Nemusíte se bát o svou úrodu, naopak tahle kráska je nevšední ozdobou! Skvěle vynikne mezi záhony, na terase nebo jako originální doplněk trávníku.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 320.0000 kg |
| Hmotnost | 320.0000 kg |
| Rozměry | 37x14x12 cm |
| Šířka | 37.0000 cm |
| Výška | 14.0000 cm |
| Hloubka | 12.0000 cm |
| Druh | Kobylka/Kudlanka/Moucha |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Dekorační |
| Barva | Měděná |