| Označení: | SR2026 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 501 Kč 557Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
33x10x23 cm
Originální kovový mravenec je originální zahradní dekorací, která zaručeně upoutá pozornost. Jeho detailní zpracování a jedinečný design dodají vašemu venkovnímu prostoru hravost a nápaditost. Perfektní pro záhony, trávník nebo jako stylový doplněk na terasu.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 410.0000 kg |
| Hmotnost | 410.0000 kg |
| Rozměry | 33x10x23 cm |
| Šířka | 33.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 23.0000 cm |
| Druh | Beruška/Mravenec |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Dekorační |
| Barva | Měděná |