| Označení: | SR2000 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 079 Kč 1 199Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
45x90x20 cm
Nechť je tato zahradní kovová dekoraci v podobě stojícího čápa zajímavou inspirací pro zpestření vaší zahrady. Díky svému realistickému provedení vypadá jako živý, a výhodou je, že vám před zraky neulétne. Můžete si tak vychutnávat, přímo před vašimi zraky a naplno, krásnou siluetu tohoto elegantního zvířete tak dlouho, jak jen budete chtít. V jeho přirozených barvách bude nádherně kontrastovat s okolní zelení a prostředím. Zvelebujte si svůj venkovní prostor a vystavte na obdiv tohoto kovového čápa, který skvěle oživí váš prostor.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 1400.0000 kg |
| Rozměry | 45x90x20 cm |
| Šířka | 45.0000 cm |
| Výška | 90.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Druh | Čáp/Páv/Volavka |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Bílá |
54x116x21 cm
44x133x23 cm