| Označení: | SR2018 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 609 Kč 677Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
56x40x3 cm
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 613.0000 kg |
| Rozměry | 56x40x3 cm |
| Šířka | 56.0000 cm |
| Výška | 40.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Druh | Motýl |
| Sezóna | Celorok |
| Funkce | Na pověšení |
| Barva | Vícebarevná |