| Označení: | SR2007 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 429 Kč 477Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
24x13x22 cm
Tato kovová nástěnná dekorace v podobě berušky s krásně červenými krovky je malým uměleckým ozdobným předmětem, který dovede zaujmout. Díky chytře umístěnému háčku na pověšení, bude na zdi vypadat, jako by se po ní plazila. Celá dekorace je vyrobena z kovu, což znamená, že ji můžete pověsit i do venkovních prostor. Zdobit může stěnu pergoly, altánku, venkovní zdi domu a dalších podobných míst, kam je dobře vidět. Tato netradiční a nevšední hmyzí ozdoba dodá prostoru jedinečný vzhled.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 475.0000 kg |
| Rozměry | 24x13x22 cm |
| Šířka | 24.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 22.0000 cm |
| Druh | Beruška/Mravenec |
| Sezóna | Zahrada |
| Hmotnost - netto | 1.0000 kg |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Na pověšení |
| Barva | Červená |