| Označení: | UBR097-5 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 483 Kč 537Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
130x220 cm
Prostřete si váš sváteční stůl tímto nádherným bílo zlatým ubrusem, který dodá vašemu interiéru úžasný vánoční nádech s puncem elegance a stylu. Je ze 100% polyesteru a jeho rozměry jsou 130 x 220 cm. Se zlatými vánočními vzory na bílém podkladu bude skvělým doplňkem svátečně laděného prostoru.
| Materiál | Polyester 100% |
| Hmotnost | 440.0000 kg |
| Hmotnost | 440.0000 kg |
| Rozměry | 130x220 cm |
| Šířka | 130.0000 cm |
| Výška | 0.0000 cm |
| Hloubka | 220.0000 cm |
| Druh | Ubrus |
| Sezóna | Vánoce |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Barva | Zlatá |
160x130 cm
220x130 cm
45x15x45 cm