| Označení: | PRA019 PINK-PEARL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
3x18x3 cm
Dekorační bobule na drátku v perleťově růžové barvě dodají vašim výzdobám elegantní a sváteční nádech. Větvička ve formě zápichu se snadno zakomponuje do vánočních dekorací, věnců či květinových vazeb. Díky umělému provedení bobule nikdy neopadají a zůstanou krásné i po mnoho dalších sezón.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 85.0000 kg |
| Hmotnost | 85.0000 kg |
| Rozměry | 3x18x3 cm |
| Šířka | 3.0000 cm |
| Výška | 18.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Růžová |
| Druh rostliny | Ostatní |
7x14x7 cm
3x18x3 cm