| Označení: | PRA019 OR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
3x18x3 cm
Dekorační bobule na drátku v oranžové barvě jsou skvělou přízdobou pro nejrůznější aranžmá. Větvička ve formě zápichu se snadno zakomponuje do podzimních, vánočních i celoročních dekorací. Plody nikdy neopadají ani neshnijí, takže ji můžete využívat znovu a znovu pro trvalé nebo sezónní výzdoby.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 85.0000 kg |
| Hmotnost | 85.0000 kg |
| Rozměry | 3x18x3 cm |
| Šířka | 3.0000 cm |
| Výška | 18.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Funkce | Na drátku |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Oranžová |
| Druh rostliny | Ostatní |
| Rozměr balení | 19x13x5 cm |
7x14x7 cm
3x18x3 cm