| Označení: | PRA018 PINK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 160 Kč 178Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x65x15 cm
Tato umělá větev s drobnými jablíčky v růžové barvě je skvělou volbou pro různé dekorace. Její jemná barva krásně ladí se zelení a perfektně se hodí k vytváření květinových aranží, které zůstanou stále svěží. Díky své trvanlivosti je ideální volbou pro výzdobu, která vydrží dlouhé roky.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 60.0000 kg |
| Hmotnost | 60.0000 kg |
| Rozměry | 15x65x15 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 65.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 36.0000 |
| Barva | Růžová |
| Druh rostliny | Jablko |
7x14x7 cm