| Označení: | PRA019 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
3x18x3 cm
Umělé bílé bobule na drátku jsou skvělou přízdobou pro nejrůznější typy aranží. Díky své trvalé kráse neopadají a zachovají si svůj elegantní vzhled. Jsou ideální pro vánoční dekorace, věnce, květinové vazby nebo další kreativní nápady, které si můžete dotvořit přesně podle svých představ. Snadno se s nimi pracuje, takže stačí jen upustit uzdu fantazii a využít je k nádherné osobité výzdobě.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 85.0000 kg |
| Hmotnost | 85.0000 kg |
| Rozměry | 3x18x3 cm |
| Šířka | 3.0000 cm |
| Výška | 18.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Bílá |
| Druh rostliny | Ostatní |
| Rozměr balení | 19x13x5 cm |
3x18x3 cm