| Označení: | PRA010 PINK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 196 Kč 218Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
5x25x5 cm
Když dozrávají plody jeřabin, je to pro nás jednoznačný signál, že se s námi léto pomalu loučí a o slovo se nezadržitelně hlásí podzim. Podzim jest nádherným barevným obdobím, které je i pro dekoratéry velmi inspirativní. Využijte i pro své zdobení umělou větvičku jeřabiny s netradičními růžovými bobulemi, která je balena v krabičce po 12 kusech. Každá větvička je zakončena ohebným drátkem, který umožňuje více možností pro její přichycení na místo určení. Svým tvarem a barvou plodů bude pro toto období naprosto ideální. Jako umělá vám vydrží na věky a můžete ji tak používat k výzdobě tak dlouho, jak jen budete chtít, a to i opakovaně.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 130.0000 kg |
| Hmotnost | 130.0000 kg |
| Rozměry | 5x25x5 cm |
| Šířka | 5.0000 cm |
| Výška | 25.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Růžová |
| Druh rostliny | Jeřabina |
| Rozměr balení | 26 x 19 x 5,5 cm |
7x14x7 cm