| Označení: | FH2255 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 166 Kč 1 296Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
75x75x4 cm
Kovová dekorace na zeď v podobě slunce s obličejem v šedém provedení, přidá vašemu prostoru originální a uklidňující prvek. Decentní barva a propracované detaily z ní dělají ideální doplněk pro interiéry i venkovní prostory, který vám přinese harmonii a pohodu.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 2100.0000 kg |
| Hmotnost | 2100.0000 kg |
| Rozměry | 75x75x4 cm |
| Šířka | 75.0000 cm |
| Výška | 75.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Druh | Slunce |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Šedá |