| Označení: | FH2253 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 950 Kč 1 056Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
65x65x3 cm
Tato nástěnná dekorace přináší harmonii slunce a obláčků v měděných a bílých odstínech, zasazených do kruhu. Elegantní kovové provedení oživí váš interiér či venkovní prostor jemnými tóny, které navozují pocit klidu a světla.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 1300.0000 kg |
| Hmotnost | 1300.0000 kg |
| Rozměry | 65x65x3 cm |
| Šířka | 65.0000 cm |
| Výška | 65.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Druh | Slunce |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Měděná |