| Označení: | FH2256 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 788 Kč 876Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
51x51x3 cm
Tato jedinečná dekorace v kombinaci měděných a stříbrných tónů přináší motiv slunce s obličejem, umístěného na boku kruhu. Elegantní spojení barev a asymetrický design dodají vašemu prostoru originální a příjemnou atmosféru. Skvělý doplněk pro interiéry i venkovní zdi.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 570.0000 kg |
| Hmotnost | 570.0000 kg |
| Rozměry | 51x51x3 cm |
| Šířka | 51.0000 cm |
| Výška | 51.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Měděná |