| Označení: | UM1018 COP |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 788 Kč 876Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
82x82x3 cm
Tato unikátní kovová nástěnná dekorace představuje slunce v barvě přípomínající mosaz. Je elegantně vsazeno do kruhu a má tři různé druhy paprsků, které se vzájemně střídají ve stejném pořadí. V jeho středu je vyobrazen obličej, což mu dodává na živosti. Nejtenčími a zároveň nejdelšími paprsky je spojeno s vnějším kruhovým rámem. Tato nádherná závěsná dekorace dodá krásu zejména venkovním prostorům. Pokud však najdete vhodné místo, může zdobit i interiér. Celá konstrukce představuje dokonalý harmonický celek, který bude na zdi skutečně vynikat. Vaši návštěvníci, případně kolemjdoucí, budou v úžasu při pohledu na tento dekorační skvost.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 1300.0000 kg |
| Rozměry | 82x82x3 cm |
| Šířka | 82.0000 cm |
| Výška | 82.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Druh | Slunce |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Na pověšení |
| Barva | Měděná |