| Označení: | UM1064 COP-ANT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 896 Kč 996Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
89x89x3 cm
Kovová nástěnná dekorace ve tvaru slunce v měděném odstínu přináší do interiéru zajímavý vizuální efekt díky propleteným spirálovitým paprskům a detailně zpracované tváři ve středu. Je určena k zavěšení na stěnu a díky svému provedení z kovu nabízí stabilitu a dlouhou životnost. Dekorace vynikne v různých typech prostorů, kde podtrhne atmosféru tepla a originality.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 1600.0000 kg |
| Rozměry | 89x89x3 cm |
| Šířka | 89.0000 cm |
| Výška | 89.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Druh | Slunce |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Léto |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Měděná |