| Označení: | UM1005 COP-ANT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 519 Kč 577Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
55x51x1 cm
Tato závěsná kovová dekorace představuje symbolické spojení slunce a měsíce. Oba nebeské úkazy jsou v krásně měděné barvě se ztvárněnými obličeji, což jim přidává na originalitě. Slunce je zdobeno navíc dvoubarevnými paprsky, kdy se střídají měděné s mosaznými a měsíc má typický tvar úzkého srpku. Ozdoba je ideální pro milovníky astronomie a přírodních úkazů na nebi. Jde o originální a dosud nevídanou dekoraci, která se bude na stěně výjimat. Pokud chcete prokázat svůj neobyčejný a vytříbený styl, potom právě slunce s měsícem bude tou pravou volbou.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 600.0000 kg |
| Hmotnost | 600.0000 kg |
| Rozměry | 55x51x1 cm |
| Šířka | 55.0000 cm |
| Výška | 51.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Barva | Měděná |