| Označení: | KEK9704 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
5x6x5 cm
Keramická žába na špejli v mixu tří druhů je hravou a veselou dekorací, která vnese život do každého záhonku či květináče. Její vtipné provedení okamžitě přitáhne pozornost a rozveselí každý koutek. Ideální zápich pro ty, kteří chtějí zahradu nebo interiér oživit a dodat těmto místům trochu humoru a oživení.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Rozměry | 5x6x5 cm |
| Šířka | 5.0000 cm |
| Výška | 6.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Druh | Žába |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Zápich |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Zelená |