| Označení: | KEO045 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 45 Kč 50Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
5x3x6 cm
Keramické ozdoby na špejli v mixu 4 druhů – šnek, skřítek, houba a žížalka – přinesou do vašich truhlíků a záhonků hravou a kouzelnou atmosféru. Skvělé pro jarní dekorace, které oživí vaši zahradu a přidají jí šmrnc a pestrobarevnost.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Rozměry | 5x3x6 cm |
| Šířka | 5.0000 cm |
| Výška | 3.0000 cm |
| Hloubka | 6.0000 cm |
| Druh | Ostatní |
| Sezóna | Jaro |
| Funkce | Zápich |
| Počet kusů v boxu | 8.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Zelená |