| Označení: | KEO044 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 45 Kč 50Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
5x3x7 cm
Keramické ozdoby na špejli jsou skvělým způsobem, jak přivítat jaro a velikonoční období s radostí. Mix 4 druhů – motýlek, ptáček, včelka s úlem a holínky – přinášejí do vašich truhlíků, květníků i záhonů veselou a barevnou atmosféru.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 38.0000 kg |
| Hmotnost | 38.0000 kg |
| Rozměry | 5x3x7 cm |
| Šířka | 5.0000 cm |
| Výška | 3.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Druh | Ostatní |
| Sezóna | Jaro |
| Funkce | Zápich |
| Počet kusů v boxu | 8.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Žlutá |