| Označení: | KEO041 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 45 Kč 50Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
5x4x7 cm
Keramická zvířátka na špejli přidají vašim truhlíkům, květníkům i záhonkům hravou atmosféru. Mix 4 druhů zahrnuje zajíčka, kačenku a dvě slepičky, které dokonale doplní zejména jarní a velikonoční výzdobu.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 42.0000 kg |
| Hmotnost | 42.0000 kg |
| Rozměry | 5x4x7 cm |
| Šířka | 5.0000 cm |
| Výška | 4.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Druh | Slepice/Kohout |
| Sezóna | Velikonoce |
| Funkce | Zápich |
| Počet kusů v boxu | 8.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Žlutá |